ZATEPLENIE

Ušetrí Vám peniaze za kúrenie

Zateplenie rodinného domu je veľké investičné rozhodnutie. Určite si treba zvážiť, ktorý materiál na izoláciu bude vhodný a ktorej spoločnosti túto prácu zveríte. Financie na počiatočné náklady majú veľmi rýchlu návratnosť (okolo troch rokov). Je to zásah do domu, ktorý sa robí jednorazovo, nebudete zatepľovať každých päť rokov.

Materiál na zatepľovanie

Pri zatepľovaní vášho rodinného domu určite hľadáte materiál, ktorý splní všetky vaše požiadavky na dokonalú izoláciu. Naša spoločnosť pracuje s polyuretánovou penou. Spoliehame sa na kvalitu spoločnosti PCC Prodex, ktorej izolačné materiály sú vyhotovené pod záštitou licencie materskej spoločnosti PCC SE v nemeckom Duisburgu.

Kvalita a precíznosť je dodržaná aj vďaka certifikácii podľa nemeckých štandardov DIBt, ktoré vyhovujú všetkým európskym normám z hľadiska kvality, bezpečnosti, odolnosti a zdravotnej nezávadnosti.

Polyurea

Sa vyznačuje výbornou priľnavosťou k väčšine rôznych podkladov, čím sa vytvorí odolná povrchová vrstva, ktorá chráni pred oxidáciou a koróziou. Vo finále môže byť úprava povrchu protikĺzavá a v rôznych farbách. Ide o extrémne odolnú povrchovú vrstvu, ktorá je odolná proti chemickým látkam. Eliminuje výskyt a rozmnožovanie baktérií, jednoducho sa udržiava a je odolná proti plameňom. Hodí sa do priemyselných aj bytových priestorov.

Je lepšia mäkká či tvrdá pena?

Jednotlivé druhy pien sa líšia na základe vlastností, ktoré sa odvíjajú od ich bunkovej štruktúry.

Pri našej práci pracujeme s týmito druhmi striekanej izolácie:

 • Mäkká pena je paropriepustný materiál s výbornými akustickými a horšími tepelnotechnickými vlastnosťami s otvorenou bunkovou štruktúrou, ktorý poslúži na zvukové izolácie stropov, drevených trámových stropov, akustických priečok a pod.
 • Tvrdá pena – existuje jej viacero druhov podľa hustoty. Ide o materiál s uzatvorenou bunkovou štruktúrou. Má výbornú parovzdornú funkciu, tepelnoizolačné a mechanické vlastnosti, vďaka ktorým sa hodí na zateplenie šikmých a plochých striech, stien a sendvičových obvodových konštrukcií.

Výhody polyuretánovej izolácie:

 • žiadny negatívny vplyn na zdravie človeka,
 • neprievzdušnosť a požadovaná paroprepustnosť,
 • najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti na trhu,
 • výborná izolácia zvuku,
 • najdlhšia životnosť.

 Koľko stojí zateplenie domu?

Cena zateplenia domu sa pohybuje od 20 eur za m2 pri hrúbke cca 25 cm.

Ak vážne rozmýšľate nad zateplením vašej novostavby alebo staršieho domu či priemyselnej budovy, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vyberieme vhodný materiál vzhľadom na vašu nehnuteľnosť. VYPRACOVAŤ PONUKU >

Zateplenie podkrovia

Zateplenie podkrovia


Zateplenie podkrovia  Vám ušetrí v priemere až 50% nákladov.

Zateplenie strechy


Zateplenie strechy  môžeme vykonávať z vnútornej ale aj z vonkajšej strany.

Zateplenie domu


Cena zateplenia domu sa pohybuje od 20 eur za m2 pri hrúbke cca 25 cm.

Zateplenie základov

Zateplenie základov


Zateplenie základov predstavuje základ aj pre ďalšie zateplenia domu

Záruka kvality

Prečo si vybrať Nás

Projekty ukončíme vždy v dohodnutom termíne

Dobrý plán je základom úspechu. Kto plánuje, nestresuje a vždy odovzdá svoje dielo v dohodnutom termíne.

Vždy dostupný

Komunikácia je prvoradá. Vždy sa snažíme odpovedať na emaily v čo najkratšej dobe. Presvedčte sa . Napíšte nám alebo nám rovno zavolajte a vypýtajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Profesionálny prístup

Naši pracovníci sú pravidelne vzdelávaní v najnovších technológiách a postupoch. Iba vzdelaný pracovník sa môže stať majstrom.


Kontaktujte Nás

 • 1. WOOD-HOUSE, s.r.o.
 • pondelok - sobota 7:00-17:00
 • 1. mája 913/2
  03901 Turčianske Teplice-Diviaky
  Slovensko
 • +421 905 883 902

MAPA

O nás

Šťastná izolácia vytvorí rodinné teplo v každom dome. Šťastný klient je naším cieľom už 12 rokov.

Spolupracujeme