Podporujeme podujatia v Turčianskych Tepliciach

V tradičnom termíne, 30. apríla, sa aj tento rok uskutočnil tento populárny turčiansky „tradicionál“ medzi behmi tešiaci sa obľube u bežcov z Turca i okolia. Počasie nebolo ideálne, napriek tomu sme mohli na štarte privítať dohromady 156 bežcov. Pre všetkých boli pripravené pekné ceny, účastnícke medaily a pre najmenších sladkosť ako odmena za ich snaženie.


Súťažilo sa v behu na 800 metrov v tzv. Behu Tepličanov, v behoch detí, v hobby behu na 5 km a v hlavnej disciplíne behu na 10 km. V behu na 5 km zvíťazil v mužoch pravidelný účastník Ján Néger (KBL ŠKP Martin), druhé miesto obsadil Martin Čillík (MKL Kremnica) a tretie miesto vybehal domáci Andrej Rešetár. V ženách skončila prvá Anna Balošáková (AK Čadca), druhá bola Jana Hirnerová zo Žiliny a tretia domáca Emma Siekelová (Aquapark-triatlon o. z., Turčianske Teplice). V behu na 10 km si v mužoch do 39 rokov prvenstvo vybojoval domáci pretekár KB BS Turčianske Teplice Ján Vladár reprezentujúci Extreme obstacle runners, pred druhým Henrichom Haschom (Slovalco) a tretím, opäť domácim pretekárom, Michalom Kubíkom (KPHC Turčianske Teplice). V hlavnej ženskej kategórii žien do 34 rokov zvíťazila Petra Fašungová (RM Sportresort), druhé miesto obsadila Michaela Kucháriková (AC Kriváň Liptovský Mikuláš) a tretia skončila Lenka Škutová (KBBS Turčianske Teplice). Z pohľadu do výsledkovej listiny môžeme skonštatovať, že 40. ročník Behu zdravia mimoriadne prial domácim pretekárom a verím, že tento trend bude zachovaný aj v budúcich rokoch.

Podujatie podporili: Strabag, Rajec, Vinotéka André, kaviareň Central cafe & restaurant, COOP Jednota Turčianske Teplice, reštaurácia Mimosa, Morky Petránek, Bryndziareň Turčianske Teplice, Združenie kresťanských podnikateľov a manažérov Slovenska, Šťastná izolácia, Spoločný hydinársky podnik, Prima banka, LM Investments, Dušan Teltsch ml.

Zdroj: Teplické zvesti 5/2019

Kontaktné údaje

1. WOOD - HOUSE s.r.o.
Hájska cesta 549/2
039 01  Turčianske Teplice
SLOVENSKO
Pon-Pia 8:00-16:00

Fakturačné údaje

1. WOOD - HOUSE s.r.o.
1. mája 913/2
039 01  Turčianske Teplice
SLOVENSKO
IČO:  36 43 39 26
DIČ:  20 22 05 73 34
IČ DPH:  SK 20 22 05 73 34

Kto sme

„Už 14 rokov s vášňou staviame a zatepľujeme vaše príbytky. Snažíme sa priniesť kúsok šťastia do vašich domovov, pretože len šťastný človek tvorí šťastnú budúcnosť. Poďme tú vašu tvoriť spolu!“
Rasťo Kmeť— Ing. Rastislav Kmeť, majiteľ